Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie.
Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

 

 

KMK AGRO Sp.J. 
 Brodowo,  ul. Poznańska 20
63 - 000 Środa Wlkp.
tel./fax +48 61 285 01 79
  tel. +48 61 287 11 46

email: biuro@kmkagro.com


 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI    
     
Bogusław Zgarda +48 603 336 988 boguslaw@kmkagro.com
       
Mikołaj Jankowiak +48 605 655 777 mikolaj.jankowiak@kmkagro.com
     
Mariusz Kaczmarek +48 601 669 916 mariusz@kmkagro.com
     
Anna Dobkowicz +48 721 786 330 anna.dobkowicz@kmkagro.com
     
Jakub Wieczorek +48 605 324 364 jakub.wieczorek@kmkagro.com
     
     
Maszyny Komunalne, Kosiarki    
     
Leszek Gatniejewski +48 721 787 330 leszek.gatniejewski@kmkagro.com
     

 
 Maszyny-  KMK,   Allround,   Briand,  Affeldt 
 rynek krajowy    
Michał Konik +48 601 540 313 michal.konik@kmkagro.com
     
 
Maszyny - KMK
   
rynek europejski    
Ewa Szykowna +48 601 993 319 ewa.szykowna@kmkagro.com
     
     
Systemy nawadniające    
     
Artur Grześkowiak +48 605 331 418 artur.grzeskowiak@kmkagro.com
     
     
Ładowarki teleskopowe, przyczepy    
     
Artur Grześkowiak +48 605 331 418 artur.grzeskowiak@kmkagro.com
     
     
     
CZĘŚCI ZAMIENNE +48 61 285 01 79 (w.27) czesci@kmkagro.com
     
Tomasz Konieczny +48 785 888 098 tomek.czesci@kmkagro.com
     
Marcin Szczepański +48 783 433 222 marcin.czesci@kmkagro.com 
     
Przemysław Konieczny +48 785 360 222 przemek.czesci@kmkagro.com
     
     
     
     
SERWIS    
     
Emil Świtalski +48 609 900 013 serwis@kmkagro.com  
     
Krzysztof Baranowski +48 605 209 500 serwis@kmkagro.com 
     

 SERWIS MASZYN KMK

 

   
Bogusław Ratajczak +48 603 800 922 serwis@kmk-maszyny.com
     
 KSIĘGOWOŚĆ    
Kamila Sosińska +48 887 955 000 kamila@kmkagro.com

 
 

 

Masz pytanie? Napisz do nas»

DOJAZD

FORMULARZ

Masz pytania lub wątpliwości?

Wypełnij formularz i prześlij nam swoje pytanie, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
[Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą zostać wypełnione]

*Nazwisko:  
Imię:  
*Firma:  
Stanowisko:  
*Adres:  
*Kod pocztowy:  
*Miasto:  
*Telefon lub e-mail:  
Działalność:  
Jakiej gałęzi naszej oferty
dotyczy wiadomość:
 
*Wiadomość:  
    Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetworzenie informacji podanych w formularzu, przez firmę KMK Agro w celach marketingowych.
Podaj sumę cyfr: 4 + 1 =  
   
   
 

KMK AGRO - maszyny rolnicze, deszczownie, ładowacze czołowe, siewniki do warzyw

Strona główna - Firma - Maszyny - Części Zaminne - Serwis - Kontakt - Mapa strony

Zapraszamy na partnerskie strony:
   
projektowanie stron www iPolska.com.pl